Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow

 • 221_Zrzut-ekranu-2017-06-23-o-17.30.29221_Zrzut-ekranu-2017-06-23-o-17.30.29

Kancelaria w mieście: WarszawaKancelaria specjalizuje się: adwokaci warszawa

 • Opis

  Kancelarię prawną Kamila Flatowa tworzy dynamiczny zespół prawników udzielających porad prawnych w dwóch biurach mieszczących się na terenie Warszawy.

  W ofercie kancelarii znajduje się świadczenie usług prawnych firmom i klientom indywidualnym. Adwokaci prowadzą sprawy karne, rozwodowe i alimentacyjne. Zajmują się udzielaniem pomocy prawnej w sprawach gospodarczych, ubezpieczeń społecznych, administracyjnych, oraz handlowych.

  Pracownicy reprezentują klientów podczas rozpraw sądowych, prowadzą w ich imieniu negocjacje i służą dogłębną analizą sytuacji prawnej.

  Założycielem tej prężnej kancelarii jest adwokat, Kamil Flatow. Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończył w 2006 roku, z oceną bardzo dobrą. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie prawnicze, a współpraca z prawnikami – ekspertami w dziedzinie prawa karnego, prawa pracy, z rzecznikami patentowymi oraz z wiodącymi kancelariami radców prawnych, świadczy o wysokim prestiżu kancelarii oraz najwyższym poziomie świadczonych usług.

 • Mapa

  No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Opinie

  Dodaj nową opinie!

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *