Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow

 • 221_Zrzut-ekranu-2017-06-23-o-17.30.29

Miejsce Kategoria:WarszawaMiejsce Tagi: adwokaci warszawa

 • Profil

  Kancelarię prawną Kamila Flatowa tworzy dynamiczny zespół prawników udzielających porad prawnych w dwóch biurach mieszczących się na terenie Warszawy.

  W ofercie kancelarii znajduje się świadczenie usług prawnych firmom i klientom indywidualnym. Adwokaci prowadzą sprawy karne, rozwodowe i alimentacyjne. Zajmują się udzielaniem pomocy prawnej w sprawach gospodarczych, ubezpieczeń społecznych, administracyjnych, oraz handlowych.

  Pracownicy reprezentują klientów podczas rozpraw sądowych, prowadzą w ich imieniu negocjacje i służą dogłębną analizą sytuacji prawnej.

  Założycielem tej prężnej kancelarii jest adwokat, Kamil Flatow. Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończył w 2006 roku, z oceną bardzo dobrą. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie prawnicze, a współpraca z prawnikami – ekspertami w dziedzinie prawa karnego, prawa pracy, z rzecznikami patentowymi oraz z wiodącymi kancelariami radców prawnych, świadczy o wysokim prestiżu kancelarii oraz najwyższym poziomie świadczonych usług.

 • Mapa

  Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.

  Google Map niezaładowana

  Niestety, nie można załadować Google Maps API.

 • Recenzje

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *